Dnia 21 lutego 2017 r w trybie nagłym trafiłam na oddział Gastroenterologii i Hepatologii. Podczas tego pobytu na oddziale zostałam otoczona fachową i troskliwą opieką przez personel medyczny i chciałam gorąco podziękować lekarzom za trafną diagnozę i skuteczną pomoc w leczeniu.
Szczególne podziękowanie składam na ręce Pana ordynatora dr hab. nauk med. Krystiana Adrycha. Bardzo dziękuję prowadzącej mnie dr Marii Janiak, która czuwała nad wszystkim „jak dobry Anioł” i wykonującemu zabieg dr Stanisławowi Mittlenderowi.
Chciałabym także złożyć podziękowania na ręce Pani Oddziałowej Ewy Pałygi za wspaniały zespół pielęgniarski. Panie pielęgniarki były bardzo życzliwe i okazywały wiele cierpliwości i fachowości.
Spędziłam także kilka dni na oddziale Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Transplantacyjnej, gdzie poddano mnie zabiegowi. Doświadczyłam tam wiele troski i uwagi. Pragnę gorąco podziękować Panu prof. dr hab. Jackowi Łachińskiemu oraz operującemu mnie dr hab. med. Łukaszowi Kaska.
Serdecznie dziękuję za leczenie, pomoc i troskę, którą zostałam obdarzona. Życzę wielu sukcesów w Waszej bardzo trudnej i odpowiedzialnej pracy, dzięki której przywracacie radość zdrowia pacjentom.

Z poważaniem
Magdalena A.