Szanowna Pani Dyrektor mgr Ewa Książek – Bator,

Chciałabym na ręce Pani Dyrektor złożyć wielkie podziękowania za cudowną opiekę nad moim synem Kacprem Stępień, który przebywał u Państwa na oddziale neurologii rozwojowej u Pani prof. Marii Mazurkiewicz-Bełdzińskiej w dniach 7-9.09.

Nasza rodzina jest pod wielkim wrażeniem zarówno wielkiego profesjonalizmu, chęci znalezienia przyczyny problemu , jak i cudownego pełnego życzliwości i pomocy podejścia.

Doceniam pasję z jaką zespół podchodzi do małych pacjentów i wielki profesjonalizm z jakim się spotkałam zaczynając od Pani Ordynator, lekarza prowadzącego - Pani dr n. med. Agnieszki Matheisel , Pani psycholog, poprzez Panią oddziałową, Panie  pielęgniarki, Panie salowe i  wszystkie pozostałe Panie na oddziale.

Cudownie uśmiechnięty zespół, doskonały kontakt , wyczerpujące informacje i udzielanie odpowiedzi na wszystkie pytania rodziców- nawet te najmniej rozsądne.

Szczególne podziękowania dla Pani dr n. med. Agnieszki Matheisel, dzięki której wszyscy śpimy spokojnie, a która wykazała się profesjonalizmem, szerokim spojrzeniem na  problem i ogromną cierpliwością pomimo ogromnej ilości pracy.

Miałam okazję widzieć różne ośrodki/oddziały i nie byłabym w stanie sobie nawet wyobrazić takiego oddziału jak ten – świetnie zarządzanego (doskonały zespół pełnych pasji pracowników i nienaganna organizacja pracy), tak dobrze wyposażonego  i tak bardzo przychylnego pacjentom i ich rodzinom.

Dziękujemy z całego serca. Jesteśmy z Torunia i wybór tego oddziału był najlepszym wyborem jakiego mogliśmy dokonać w tej sytuacji. Słowa nie są w stanie oddać jak bardzo jesteśmy wdzięczni.

Pozdrawiam serdecznie

Marta  wraz rodziną