Szanowni Państwo

Chciałabym wyrazić bardzo pozytywną opinię na temat opieki, jaką mnie otoczono w trakcie mojego pobytu w szpitalu w dniach 20-21 stycznia 2015r. w Klinice Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Transplantacyjnej.

Jestem szczególnie wdzięczna dr hab. med. Stanisław Hać, który mnie operował oraz doktorom rezydentom - dr Dariuszowi Łaski (który asystował) i dr Derekowi Gill (który mnie przyjmował do szpitala).
Doświadczyłam rewelacyjnej obsługi i rewelacyjnej, fachowej opieki, nie mówiąc o idealnym szyciu po laparoskopowej cholecystektomii. Po zabiegu nie mam już śladów:)

Dr Łaski od pierwszego momentu, kiedy zjawiłam się w punkcie przyjęć otoczył mnie troską i informował o wszystkim, co się będzie działo.
Jego łagodność i jednocześnie świetne merytoryczne przygotowanie pozwoliły poczuć się pewnie. Kilkukrotnie ze mną rozmawiał przed zabiegiem, wszystko wyjaśniał, upewniał, że wszystko rozumiem i był gotów na wszelkie wyjaśnienia. Po zabiegu również mnie informował kilkukrotnie.

Obaj doktorzy dali mi poczucie bezpieczeństwa - czułam, że znajduję się we właściwych rękach, oni nad wszystkim czuwają, więc nie muszę się stresować:) Poczucie bezpieczeństwa jest najważniejszą potrzebą pacjenta, dlatego jej zaspokojenie jest kluczowe.

Bardzo dziękuję Paniom pielęgniarkom - Pani przyjmującej mnie oraz wszystkim osobom, które mnie przygotowywały do zabiegu, wiozły na operację, wybudzały i potem bardzo troskliwie czuwały nade mną po zabiegu i przez całą noc. Byłam otoczona wspaniałą troską i zrozumieniem moich potrzeb.

Po zabiegu, po siedmiu dniach przyszłam do Poradni Chirurgicznej zdjąć szwy i też przemiła Pani pielęgniarka, w sposób cudownie delikatny zajęła się mną. Po 14 dniach spotkałam się w tejże poradni z prof.  Hać,  który w sposób fachowy, a jednocześnie przesympatyczny przeprowadził ze  mną wywiad pooperacyjny.
 
 Dziękuję przede wszystkim za serdecznie przyjęcie. Nie znałam  wcześniej  żadnej z osób, z którymi miałam kontakt. Niby powinno to być  oczywiste,  ale jednak nie wszędzie jesteśmy tak normalnie i po ludzku traktowani.
 Dlatego proszę o przekazanie tej informacji do Poradni i do Kliniki.
 
 Doceniam i chwalę Państwa na wielu frontach, zgodnie z ideą marketingu szeptanego:)!
 
 Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów oraz ogromnej satysfakcji z  pracy!
 Anna H.